Stały zespół BTC stanowi kilkudziesięciu specjalistów w obszarze zarządzania zasobami IT, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w edukacji.

Kompetencje

Inwestycje w badania i rozwój technologii to klucz do sukcesu naszej firmy. Dzięki nim jesteśmy w stanie nieustannie podnosić jakość produktów i usług oraz oferować je w oparciu o coraz większą liczbę platform. Z pomocą zatrudnionych w Dziale Badań i Rozwoju ekspertów nieustannie analizujemy nowe trendy i technologie, aby jak najbardziej kompleksowo zaspokoić ciągle rosnące potrzeby klientów.

Standardy

Zarządzanie projektami w BTC Sp. z o. o. oparte jest o światowe standardy. W codziennej pracy wykorzystywana jest metodyka IPMA (International Project Management Association) oraz SCRUM. Dzięki doświadczonym i certyfikowanym menedżerom w sposób ciągły optymalizujemy procesy i wytwarzanie oprogramowania. W celu zapewnienia wysokiej jakości dbamy o to, aby jak największą część naszych produktów pokryć automatyzacją testów.

Nowe technologie

Branża IT zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego też nasz zespół badawczo-rozwojowy na bieżąco monitoruje rozwój nowych technologii i sprawdza, w jaki sposób mogą zwiększyć one atrakcyjność naszych produktów. Już dziś jako jedni z nielicznych na świecie zintegrowaliśmy część naszych usług z platformą Intel vPro™  oraz Anti-Theft firmy Intel®.