Historia

2002:

Założenie BTC Sp. z o.o.

2003:

Zdobycie pierwszych kompetencji audytorskich.
Uzyskanie partnerstwa Microsoft w ramach programu Microsoft License Management Program (MLMP), obecnie Software Asset Management (SAM).

2004:

Zaprojektowanie systemu do zarządzania infrastrukturą IT – e-Audytor. Obecnie korzysta z niego ponad 1000 podmiotów w Polsce.

2005:

Zaprojektowanie systemu typu helpdesk zgodnego z ITIL ver. 4. System jest oferowany na rynku pod marką e-Helpdesk.

2008:

Rozpoczęcie cyklu szkoleń i konferencji „Innowacyjne Zarządzanie Zasobami IT”.

2009:

Założenie spółki zależnej – BTC Connect Sp. z o.o.  Celem spółki było zbudowanie produktu typu cloud computing w obszarze zarządzania bezpieczeństwem IT. Obecnie produkt jest oferowany na rynku pod marką OXERIS®.

2010:

Powstanie Akademii BTC i rozpoczęcie realizacji ogólnopolskiego projektu szkoleniowego „Akademia BTC – zarządzenie i bezpieczeństwo IT”.
Założenie spółki zależnej – Mikroaudyt Sp. z o.o. Celem spółki było zbudowanie produktu typu cloud computing w obszarze legalności oprogramowania. Obecnie produkt jest oferowany na rynku pod marką Microaudit®.

2011:

Rozpoczęcie ekspansji na rynki międzynarodowe – USA, Niemcy, Wielka Brytania i Rosja.
Podpisanie umowy z IAITAM Inc. (USA).

2012:

Podpisanie strategicznej umowy z INTEL Inc. (USA) w obszarze bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. W oparciu o umowę BTC jako jedyna firma w Europie oraz jedna z kilku na świecie otrzymała dostęp i prawo wbudowania do swoich produktów technologii INTEL Anti-Theft®.

2014:

Zmiana siedziby firmy. Obecnie nasze biura znajdują się w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Szczecinie.
Wprowadzenie na rynek rozwiązania klasy DLP (Data Loss Prevention) pod marką Hyprovision® DLP. Hyprovision® to pierwszy polski produkt klasy DLP.
Wprowadzenie na rynek e-Audytor w wersji webowej. e-Audytor® jest jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi zarządzania IT na świecie.

Obecnie:

Zatrudniamy kilkudziesięciu najwyższej klasy specjalistów w obszarach R&D, consultingu IT oraz sprzedaży. Możemy pochwalić się jednymi z najlepszych kompetencji w obszarze zarządzania zasobami IT.
Posiadamy jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania infrastrukturą IT i bezpieczeństwa danych. Z powodzeniem wdrożyliśmy system usprawniający zarządzanie danymi osobowymi zgodnie z RODO.
Nie zatrzymujemy się w rozwijaniu naszych produktów i oferowanych usług.
Nieustannie poszukujemy kreatywnych i chętnych do rozwoju współpracowników. Inwestujemy w pracowników i stale podnosimy ich kwalifikacje.

BTC działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, stawia na zaufanie oraz budowę silnej marki. Dbamy o relacje z naszymi partnerami oraz klientami. Jesteśmy podmiotem wymagającym zarówno od siebie, jak i od naszego otoczenia. We współpracy stawiamy na innowacyjność, jakość i terminowość oraz wspólne osiąganie korzyści biznesowych.