To, kim jesteśmy

Dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe i globalizacja przekształcają narzędzia, techniki i technologie informacyjne. Współcześnie biznes jest na niespotykaną wcześniej skalę uzależniony od rozwoju branży IT. To technologia jest bowiem tym, co stanowi fundament rozwoju: wyznacza kierunki ekspansji na nowe rynki i umożliwia osiąganie postawionych celów. Wszystko to wymaga infrastruktury IT, która będzie odpowiednio skonfigurowana i bezpieczna.

I to jest właśnie nasze zadanie!

BTC to firma stworzona przez ludzi i z myślą o ludziach.

Jesteśmy przekonani o tym, że to właśnie człowiek powinien stanowić punkt wyjścia dla wszystkich działań. Troszczymy się zarówno o naszych pracowników, partnerów biznesowych, klientów, jak i pozostałych uczestników rynku. Nasz Zespół w swoich działaniach kieruje się dobrem drugiego człowieka, które stanowi dla nas wartość nadrzędną. Stawiamy na szacunek, zaufanie i partnerskie relacje.

Gdy decydujemy się na współpracę to angażujemy się na 100 procent.

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi: dokładamy wszelkich starań, aby byli oni zadowoleni z jakości naszych usług. Nie spoczywamy na laurach. Szkolimy się i nieustająco doskonalimy nasze kompetencje. Wspieramy, inspirujemy, motywujemy.

Troska o otoczenie przejawia się także w działaniach zorientowanych na kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze funkcjonowanie nie pozostaje bez wpływu na środowisko naturalne, społeczeństwo, w którym żyjemy i na rynek. W związku z tym w naszej Firmie wdrożyliśmy strategię CSR (z ang. Corporate Social Responsibility).

Z naszych rozwiązań korzystają organizacje ze wszystkich sektorów.

Ponadto wspieramy organy administracji publicznej i organizacje pozarządowe, dla których świadczymy usługi pro bono. Działania sprzedażowe realizujemy w oparciu o szerokie kompetencje i doświadczenie naszych pracowników. Rozwiązujemy nawet najbardziej złożone problemy.

Możesz nam zaufać!