Zostań Partnerem BTC!

Otwórz się na innowacyjność. Zarabiaj z najlepszymi.

Zapraszamy do współpracy profesjonalistów, którzy doceniają pracę z wysokiej jakości produktem. Wykorzystanie potencjału tkwiącego w naszych rozwiązaniach to nie tylko rozwój działalności, ale również możliwość zarabiania na wysokich prowizjach.

Zasady Programu

Zasady Programu

Jako Partner BTC otrzymujesz możliwość sprzedaży topowych systemów informatycznych

eAuditor

Kompleksowe rozwiązanie dla działów IT, które już w konfiguracji podstawowej umożliwia: zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie zasobami, inwentaryzację oraz monitorowanie. Oprogramowanie eAuditor wspiera kluczowe procesy w organizacji umożliwiając zaoszczędzenie czasu działom IT. Automatyzuje działania, zapewniając możliwość elastycznego i efektywnego rozwoju.

eAuditor

Hyprovision DLP

Profesjonalny system do ochrony przed wyciekiem danych klasy DLP (Data Loss Prevention), który oferuje szerokie możliwości kontrolowania i blokowania działań użytkowników. Pozwala na wykrywanie i alarmowanie o podejrzanych operacjach na konkretnych danych.

Hyprovision DLP

eHelpDesk

System do zarządzania procesami wsparcia technicznego. Umożliwia nadzorowanie świadczonych usług informatycznych oraz zarządzanie incydentami. Dzięki webowej konsoli umożliwia obsługę zgłoszeń z dowolnego urządzenia.

eHelpDesk

Ogólny model współpracy

Program Partnerski

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wszystkie pytania! 

Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio!

Agnieszka Mielczarek
IT Partner Account Manager
amielczarek@btc.com.pl
tel.: 91 481 72 17
kom.: 451 553 075