Zostań Partnerem BTC!

Rozbudowana sieć partnerów gwarantuje profesjonalną sprzedaż. Poszerzamy ją w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na nasze produkty.

Więcej informacji
„Współpraca BTC i Anzena Sp. z o.o. trwa od czterech lat. Naszym Klientom proponujemy dwa produkty oferowane przez BTC: eAuditor oraz Hyprovision, które cenione są zarówno w sektorze jednostek administracji publicznej i samorządowej, jak i wśród przedsiębiorstw z sektora komercyjnego.BTC oferuje ponadto szerokie wsparcie wdrożeniowe dla oferowanych rozwiązań, które jest pożądane na współczesnym rynku. Współpraca w tym zakresie wzmacniana jest także poprzez wsparcie szkoleniowe dla Klientów, co realizowane jest m.in. poprzez organizację wspólnych webinarów””

Do kogo skierowany jest Program Partnerski?

Zapraszamy do współpracy profesjonalistów, którzy doceniają pracę z wysokiej jakości produktem. Wykorzystanie potencjału tkwiącego w naszych rozwiązaniach to nie tylko rozwój działalności, ale również możliwość zarabiania na wysokich prowizjach. Partnerami mogą zostać wszystkie zarejestrowane podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

Jako Partner BTC otrzymujesz możliwość sprzedaży topowych systemów informatycznych

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania, monitorowania, inwentaryzacji oraz zapewniania bezpieczeństwa IT. Oprogramowanie eAuditor wspiera kluczowe procesy w organizacji umożliwiając zaoszczędzenie czasu działom IT. Automatyzuje działania, zapewniając możliwość elastycznego i efektywnego rozwoju.
Dowiedz się więcej >
Profesjonalny system do ochrony przed wyciekiem danych klasy DLP (Data Loss Prevention), który oferuje szerokie możliwości kontrolowania i blokowania serwerów w przypadku wycieku danych. Zapobiega także ich utracie oraz pozwala na wykrywanie i alarmowanie o podejrzanych działaniach na konkretnych danych.
Dowiedz się więcej >
Rozwiązanie do zarządzania danymi osobowymi zgodnie z RODO. Wspiera administratorów i inspektorów ochrony danych w realizacji codziennych zadań, umożliwiając prowadzenie dokumentacji kilku podmiotów w jednym systemie. Sprawnie obsługuje podmioty o zróżnicowanej wielkości oraz strukturze organizacyjnej.
Dowiedz się więcej >
System do zarządzania procesami wsparcia technicznego. Umożliwia nadzorowanie świadczonych usług informatycznych oraz zarządzanie incydentami w celu ograniczania ich negatywnego oddziaływania na funkcjonowanie organizacji. Dzięki webowej konsoli umożliwia obsługę zgłoszeń z dowolnego urządzenia.
Dowiedz się więcej >

System dla Sygnalistów

System przyjmowania zgłoszeń o naruszeniach prawa od Sygnalistów zgodnie z przepisami Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 roku. Jest to przede wszystkim bezpieczny kanał informujący o nieprawidłowości pojawiających się w organizacjach.
Dowiedz się więcej >

System Zarządzania Uprawnieniami

Kompleksowe oprogramowanie automatyzujące procesy nadawania, weryfikacji oraz odbierania uprawnień do systemów informatycznych. Skutecznie zapobiega wyciekom danych osobowych, zapewniając możliwość bieżącego monitorowania uprawnień wszystkich pracowników.
Dowiedz się więcej >

BTC AI

Innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Ułatwiają zarządzanie bezpieczeństwem IT, mając realny wpływ na zabezpieczenie danych i ocenę aktywności pracowników. Projekt skupia się na obszarze badawczym i rozwojowym artificial intelligence (AI), w zarządzaniu infrastrukturą i bezpieczeństwem IT.
Dowiedz się więcej >

Ogólny model współpracy

Program partnerski - prowizja partnera

Prowizja Partnera stanowi upust od ceny cennikowej (end user) i rozpoczyna się od 30% wartości oprogramowania.

Program partnerski - możliwość odsprzedaży

Partner ma możliwość odsprzedaży oprogramowania po dowolnych cenach.

Program partnerski - świadczenie dodatkowych usług

Partner ma możliwość świadczenia dodatkowych (odpłatnych) usług w związku ze sprzedażą oprogramowania (audyty, szkolenia, wdrożenia, konsultacje itp.).

Program partnerski - korzystanie z oprogramowania dla celów własnych

Partner ma prawo do korzystania z oprogramowania do celów własnych (niekomercyjnych) na ustaloną liczbę stanowisk oraz wykorzystania oprogramowania do celów komercyjnych na określonych warunkach.

Program partnerski - własna oferta

Partner ma możliwość przygotowania własnej oferty handlowej z wykorzystaniem oprogramowania dla danego sektora / regionu / klienta wraz ze wsparciem ze strony Producenta.

Wybrani partnerzy

Partner BTC - Enterprise IT
Partner BTC - 4IT Security
Partner BTC - BrandsIT
Partner BTC - Cypherdog
Partner BTC - Enterprise IT

Rozwijaj swój biznes z BTC

Wysoka prowizja

Profesjonalne wsparcie handlowe

Szkolenia, warsztaty, pokazy

Rezerwacja projektów – Partner ma zawsze pierwszeństwo

Przejrzyste warunki współpracy z polskim producentem

Praca z najczęściej wybieranym produktem do zarządzania infrastrukturą IT

Zgodność systemów z RODO

Umowa bez progów sprzedażowych

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się z nami