BTC Deep Learning Image Classification

Szybka i skuteczna klasyfikacja obrazów

Wykorzystujemy techniki uczenia głębokiego (deep learning) w celu automatycznej klasyfikacji obrazów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

KLASYFIKATOR ONLINE

BTC Deep Learning Image Classification

Cechy

BTC Deep Learning Image Classification

Dlaczego warto wybrać?

Automatyzacja i skuteczność

Dzięki wykorzystaniu technik głębokiego uczenia, klasyfikator obrazów może z bardzo dużą skutecznością dokonywać kategoryzacji. Dokonywana klasyfikacja z podziałem na kategorię oraz podkategorię również wpływa na wysoką skuteczność działania. Dodatkowo z uwagi na szybkość działania klasyfikatora, możliwe jest przeanalizowanie dużej ilości plików graficznych w krótkim czasie.

Klasyfikacja obrazów na podstawie adresu URL

BTC Deep Learning Image Classification posiada możliwość dokonywania klasyfikacji na podstawie adresu URL analizowanej grafiki.

Rozpoznawanie wrażliwych danych

Klasyfikator obrazów jest kluczowym rozwiązaniem przy rozpoznawaniu poufnych dokumentów firmy, np. skanach dokumentów. Dzięki metodyce deep learning klasyfikator prawidłowo wskazuje potencjalne pliki graficzne, które powinny zostać zabezpieczone z uwagi na ich wrażliwą treść.

Skuteczna ochrona organizacji

Klasyfikator obrazów dzięki zastosowaniu algorytmów opartych na deep learning jest w stanie skutecznie ochronić organizację, poprzez identyfikowanie, a następnie zabezpieczanie poufnych danych firmy.

Wysoka szybkość oraz jakość

Wykorzystanie algorytmów deep learning znacząco wpływa na jakość klasyfikatora. Jego dokładność jest większa niż 95%. Dodatkowo klasyfikator charakteryzuje się bardzo wysoką szybkością działania, nadawanie kategorii trwa około 0.1 sekundy.

Sprawdzone rozwiązanie

BTC Deep Learning Image Classification bardzo dobrze sprawdza się w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania i bezpieczeństwa IT.

API

BTC Deep Learning Image Classification udostępnia API w celu wykorzystania we własnych rozwiązaniach, np do celów blokowania stron z wybranej kategorii (np. pornografii).

Klasyfikacja adresów URL - BTC Machine Learning

BTC Deep Learning Image Classification

Jak działa deep learning w klasyfikacji obrazów?

Klasyfikator obrazów online

BTC Deep Learning
Image Classification – skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o BTC Deep Learning Image Classification? Wypełnij formularz, a nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu wyjaśnienia wszelkich pytań i wątpliwości.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.    BTC Projekt EU