BTC Image Classification

Szybka i skuteczna klasyfikacja obrazów

Wykorzystujemy techniki uczenia głębokiego (deep learning) w celu automatycznej klasyfikacji obrazów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

BTC Image Classification

Cechy

BTC Image Classification

Dlaczego warto wybrać?

Automatyzacja i skuteczność

Dzięki wykorzystaniu technik głębokiego uczenia, klasyfikator obrazów może z bardzo dużą skutecznością dokonywać kategoryzacji. Dodatkowo z uwagi na szybkość działania klasyfikatora, możliwe jest przeanalizowanie dużej ilości plików graficznych w krótkim czasie.

Rozpoznawanie wrażliwych danych

Klasyfikator obrazów jest kluczowym rozwiązaniem przy rozpoznawaniu poufnych dokumentów firmy, np. skanach dokumentów. Dzięki metodyce deep learning klasyfikator prawidłowo wskazuje potencjalne pliki graficzne, które powinny zostać zabezpieczone z uwagi na ich wrażliwą treść.

Skuteczna ochrona organizacji

BTC Image Classification bardzo dobrze sprawdza się w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania i bezpieczeństwa IT. Klasyfikator obrazów dzięki zastosowaniu algorytmów opartych na deep learning jest w stanie skutecznie ochronić organizację, poprzez identyfikowanie, a następnie zabezpieczanie poufnych danych firmy.

Klasyfikacja obrazów na podstawie adresu URL

BTC Image Classification posiada możliwość dokonywania klasyfikacji na podstawie adresu URL analizowanej grafiki.

Wysoka szybkość oraz jakość

Wykorzystanie algorytmów deep learning znacząco wpływa na jakość klasyfikatora. Jego dokładność jest większa niż 95%. Dodatkowo klasyfikator charakteryzuje się bardzo wysoką szybkością działania, nadawanie kategorii trwa około 0.1 sekundy.

API

BTC Image Classification udostępnia API w celu wykorzystania we własnych rozwiązaniach.

BTC Image Classification

Jak działa deep learning w klasyfikacji obrazów?

BTC Image Classification
skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o BTC Image Classification? Wypełnij formularz, a nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu wyjaśnienia wszelkich pytań i wątpliwości.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.
    BTC Projekt EU