BTC Image to Text AI

Szybka i skuteczna ekstrakcja tekstu z plików graficznych

Wykorzystujemy metodę deep learning w postaci sieci neuronowych LSTM (long-short term memory).

Masz pytania? Skontaktuj się!

BTC Image to Text AI

Zastosowanie w biznesie

BTC Image to Text AI

Dlaczego warto wybrać?

Automatyzacja i skuteczność

Dzięki wykorzystaniu metody deep learning w postaci sieci neuronowych LSTM rozwiązanie może z bardzo dużą skutecznością rozpoznawać tekst. Dodatkowo z uwagi na szybkość działania rozwiązania, możliwe jest przeanalizowanie dużej ilości plików graficznych w krótkim czasie.

Rozpoznawanie wrażliwych danych

Image to Text AI to kluczowe rozwiązanie przy rozpoznawaniu poufnych dokumentów firmy, np. skanach dokumentów. Rozwiązanie to, dzięki ekstrakcji tekstu z plików graficznych możemy wykorzystać do klasyfikatora dokumentów, który wskazuje potencjalne pliki graficzne, które powinny zostać zabezpieczone z uwagi na ich wrażliwą treść.

Skuteczna ochrona organizacji

Narzędzie bardzo dobrze sprawdza się w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania i bezpieczeństwa IT. Wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających automatyczną ekstrakcję tekstu z plików graficznych. Możemy połączyć to rozwiązanie z innymi klasyfikatorami w celu zapewnienia skutecznej ochrony organizacji.

BTC Image to Text AI

Cechy

BTC Image to Text AI
skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o BTC Image to Text AI? Wypełnij formularz, a nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu wyjaśnienia wszelkich pytań i wątpliwości.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.
    BTC Projekt EU