Zespół i kompetencje

Wśród naszych pracowników znajduje się kilkudziesięciu specjalistów w zakresie zarządzania zasobami IT, wdrażania systemów ochrony danych oraz zarządzania danymi osobowymi zgodnie z RODO. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów, a także prowadzonych szkoleń oraz warsztatów.

Wysokie kompetencje

Inwestycje w badania i rozwój technologii to klucz do sukcesu naszej firmy. Dzięki nim jesteśmy w stanie nieustannie podnosić jakość produktów i usług oraz oferować je w oparciu o coraz większą liczbę platform. Z całą pewnością to zasługa zatrudnionych w Dziale Badań i Rozwoju ekspertów, dzięki którym nieustannie analizujemy nowe trendy i technologie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowo zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Światowe standardy

Zarządzanie projektami w BTC Sp. z o.o. oparte jest o światowe standardy. W codziennej pracy wykorzystywana jest metodyka IPMA (International Project Management Association) oraz SCRUM. Dzięki doświadczonym i certyfikowanym menedżerom zespół BTC w sposób ciągły optymalizuje procesy i wytwarzanie oprogramowania. W celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych usług dbamy o to, aby jak największa część naszych produktów została pokryta automatyzacją testów.

Nowe technologie

Branża IT zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego też zespół badawczo-rozwojowy BTC na bieżąco monitoruje rozwój nowych technologii. Dodatkowo sprawdzamy, w jaki sposób mogą one zwiększyć atrakcyjność naszych produktów. Już dziś – jako jedni z nielicznych na świecie – zintegrowaliśmy część naszych usług z platformą Intel vPro™ oraz Anti-Theft firmy Intel®.