BTC Website Classification

Baza danych – API

Klasyfikator stron internetowych BTC korzysta z baz danych, by na bieżąco analizować strony pod kątem ich bezpieczeństwa.

Masz pytania? Skontaktuj się!

KLASYFIKATOR ONLINE

BTC Website Classification

Kilka słów o naszym klasyfikatorze

BTC Machine Learning Web Classification Bazy danych

Klasyfikator stron internetowych BTC klasyfikuje strony na podstawie ich rzeczywistej treści, dodatkowo analizuje je pod kątem produktywności oraz zabezpieczeń.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Korzystamy z ogólnodostępnych baz danych, by na bieżąco sprawdzać analizowane witryny pod kątem ich zabezpieczeń.

BTC Website Classification

Bazy danych

CERT.PL

Klasyfikator stron internetowych BTC korzysta z bazy danych CERT.

CERT Polska to pierwszy powstały w Polsce zespół reagowania na incydenty. Lista CERT odpowiada za rejestrowanie zdarzeń naruszających bezpieczeństwo sieci.

Poprzez wykorzystanie bazy danych CERT, klasyfikator stron internetowych BTC informuje o tym, czy strona znajduje się na liście stron uznanych za niebezpieczne.

Rejestr stron hazardowych

Klasyfikator stron internetowych BTC korzysta z rejestru domen hazardowych niezgodnych z ustawą.

Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą prowadzony jest przez Ministra Finansów. Zawiera nazwy stron internetowych, wykorzystywanych do urządzania gier hazardowych bez koncesji, zezwolenia lub zgłoszenia wymaganego przez ustawę, dla usługobiorców w Polsce.

Poprzez wykorzystanie bazy danych udostępnionej przez Ministerstwo Finansów, klasyfikator stron internetowych BTC informuje o tym, czy strona znajduje się na liście stron hazardowych niezgodnych z ustawą.

URLhaus

Klasyfikator stron internetowych BTC korzysta z bazy danych URLhaus.

URLhaus to projekt obsługiwany przez abuse.ch. Celem projektu jest gromadzenie, analizowanie i udostępnianie adresów URL zawierających złośliwe oprogramowanie, pomagając administratorom sieci i analitykom bezpieczeństwa w ochronie ich sieci i klientów przed cyberzagrożeniami.

Poprzez wykorzystanie bazy danych udostępnionej URLhaus, klasyfikator stron internetowych BTC informuje o tym, czy strona znajduje się na liście stron zawierających złośliwe oprogramowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie wyjaśnimy wątpliwości, a także odpowiemy na wszystkie pytania dot. oferowanych usług oraz oprogramowania. Dodatkowo nasi konsultanci przygotują prezentację online lub ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań Państwa organizacji.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.    BTC Projekt EU