BTC Process Classification

Szybka i bezproblemowa klasyfikacja procesów systemowych i aplikacji

Wykorzystujemy zaawansowane algorytmy, by zapewnić skuteczną klasyfikację procesów systemowych i aplikacji. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Masz pytania? Skontaktuj się!

KLASYFIKATOR ONLINE

Cennik klasyfikatora procesów systemowych

W celu użycia klasyfikatora wybierz odpowiedni plan zależny od ilości zapytań. Opcjonalnie skorzystaj z gotowej bazy sklasyfikowanych procesów systemowych aktualizowanej co miesiąc.

Klasyfikator w rozwiązaniach BTC

eAuditor V7 WEB
Hyprovision DLP

zapytaj

Klasyfikator jest wbudowany
do oprogramowania BTC
eAuditor V7 WEB oraz Hyprovision DLP

ZAMÓW OFERTĘ

Baza sklasyfikowanych procesów systemowych

+ Aktualizacja 12 miesięcy
Aktualizacja raz na miesiąc

3500 zł / rok

Baza stron internetowych z przypisanymi kategoriami.
Do użytku własnego (niekomercyjnego).

ZAMÓW OFERTĘ

Baza sklasyfikowanych procesów systemowych

+ Aktualizacja 12 miesięcy
Aktualizacja raz na miesiąc

6530 zł / rok

Baza stron internetowych z przypisanymi kategoriami.
Wykorzystanie komercyjne.

ZAMÓW OFERTĘ

API 30

30.000 zapytań

Brak możliwości wykorzystania komercyjnego

220 zł

ZAMÓW OFERTĘ

API 500

500.000 zapytań

Wykorzystanie komercyjne

950 zł

ZAMÓW OFERTĘ

API 2500

2.500.000 zapytań

Wykorzystanie komercyjne

3750 zł

ZAMÓW OFERTĘ

Ceny netto.
Płatność na podstawie faktury VAT.
Udostępnienie bazy sklasyfikowanych procesów systemowych oraz aktywacja API następują po dokonaniu wpłaty.

Użycie komercyjne – wykorzystanie API do klasyfikacji stron innych podmiotów.

Ustalenie ilości zapytań

Ilość stron do klasyfikacji jest zależna od ilości komputerów oraz ilości stron odwiedzanych przez użytkowników. Wykorzystanie interfejsu API należy tak zaprojektować, aby odpytywanie następowało wyłącznie w odniesieniu do unikatowych adresów oraz adresów jeszcze niesklasyfikowanych.

Średnia ilość zapytań z rzeczywistych środowisk IT w zależności od liczby komputerów (zapytania tylko o unikatowe URL oraz jeszcze niesklasyfikowane):
200 komputerów  – 1300 zapytań / dobę, w pierwszych 30 dniach do 4200 zapytań / dobę,
500 komputerów – 1600 zapytań / dobę, w pierwszych 30 dniach do 5200 zapytań /dobę,
1000 komputerów – 2500 zapytań / dobę, w pierwszych 30 dniach do 7500 zapytań /dobę.

W momencie rozpoczęcia korzystania z API liczba stron skategoryzowanych w infrastrukturze jest bardzo mała, stąd wyższa ilość zapytań API. Z każdym dniem liczba zapytań spada, gdyż strony są już skategoryzowane, a użytkownicy korzystają w dużym stopniu z tych samych stron.

Ważność przypisanej kategorii

BTC Machine Learning Web Classification utrzymuje ważność kategorii każdej strony przez 30 dni. Po tym czasie strona jest ponownie automatycznie klasyfikowana. W przypadku zmiany kategorii strony w kolejnej klasyfikacji ponowne odpytanie API o kategorię tej strony zwróci nową kategorię.

Należy założyć, że oprogramowanie wykorzystujące API powinno ponownie odpytywać po zdefiniowanym czasie (np. co 30, 60, 90 dni) o już wcześniej skategoryzowaną stronę w celu aktualizacji kategorii.

Błędna kategoryzacja

Klasyfikator może się pomylić. Najczęstsze przyczyny błędów: strona zawiera wyłącznie obrazki, brak lub mała ilość słów kluczowych, niewłaściwe nasycenie słów kluczowych (przedstawiających istotę) na stronie.

W takim wypadku za pośrednictwem API należy zgłosić błąd kategoryzacji. W przypadku uznania zgłoszenia za zasadne przy kolejnym zapytaniu o kategorię klasyfikator zwróci skorygowaną kategorię.

Wykorzystanie komercyjne

Komercyjne wykorzystanie BTC Machine Learning Web Classification to takie zastosowanie to bezpośrednie lub pośrednie uzyskiwanie przychodów z wyników działania klasyfikatora.

Komercyjnym wykorzystaniem nie jest zastosowanie API w rozwiązaniach wykorzystywanych do własnych celów (np. do klasyfikacji stron otwieranych przez pracowników). 

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie wyjaśnimy wątpliwości, a także odpowiemy na wszystkie pytania dot. oferowanych usług oraz oprogramowania. Dodatkowo nasi konsultanci przygotują prezentację online lub ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań Państwa organizacji.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.    BTC Projekt EU